Artykuły

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Jedną z podstawowych form rozwoju dzieci jest aktywność fizyczna, ta podejmowana spontanicznie i wykonywana dla przyjemności jest niezwykle efektywna, szczególnie dla przedszkolaków, i młodych uczniów.

Odpowiednio dawkowany ruch jest sprzymierzeńcem w zapewnianiu szczęścia psychicznego, większej odporności i wytrzymałości organizmu oraz w zapobieganiu wadom postawy. Jednak często zajęcia sportowe odbywające się w szkołach nie są w stanie zapewnić optymalnego wysiłku. Wszystko ponownie spoczywa w rękach rodziców, a przecież niełatwo jest zainteresować i zmotywować dziecko do ruchu.

Dla opiekuna jest to kolejne wyzwanie. Warto pamiętać, że każdy młody człowiek lubi zabawę i drobne zadania, które go nie zniechęcą do dalszego działania. Możliwości jest wiele, każde miasto posiada liczne parki rozrywki, sale zabaw, figloraje. Wybór należy do rodzica, istotna jest ilość oferowanych atrakcji, ich zróżnicowanie oraz dostosowanie do malucha. Oczywiście bieganie, skakanie to nie wszystko, liczy się też otoczenie.

Dzieci są bardzo wrażliwe na bodźce docierające z otoczenia. Zwracają uwagę na kolory, obrazy, struktury po których się poruszają. Wszystkie nowe doznania mają na nie wpływ; uczą, pobudzają wyobraźnię, dodają pewności siebie, poszerzają horyzonty. Pamiętajmy o tym przy wyborze miejsca, w którym będziemy spędzać czas wolny z naszymi rodzinami!

Krok w stronę szczęścia!

Dzieci są ogromną radością , jednak ich wychowanie jest niezwykle trudnym zadaniem. Warto zadbać o ich szczęśliwy ,owocny rozwój i radość z poznawania świata. Ważne jest, aby zapewnić swoim pociechom aktywny, bogaty w nowe wyzwania wypoczynek.

Miejscem godnym uwagi jest nasza Sala Zabaw, gdzie wraz z profesjonalną kadrą animatorów, zapewnimy Twojemu dziecku niezapomnianą zabawę i moc atrakcji ,zarówno w dni powszednie, weekendy oraz ferie!

Posiadamy najwyższą konstrukcję w łodzi, niesamowite zjeżdżalnie, baseny z kulkami, liczne przeszkody, schodki i podesty, a to wszystko w labiryncie kolorowych tuneli i przejść. Duży wybór interaktywnych gier i zabaw nie pozwoli twojemu dziecku na nudę! Jego każdy krok będzie kolejnym, zaskakującym odkryciem .

Dla wszystkich młodych odkrywców stworzyliśmy Smocza Krainę , gdzie można stać się częścią tajemniczego smoczego królestwa! Optymalna budowa konstrukcji zapewnia całkowite bezpieczeństwo oraz możliwość obserwowania swojego podopiecznego, z dołu budowli lub jej wnętrza, gdyż jest także przystosowana do sylwetek osób dorosłych.

Figloraj stworzony z pasją i zaangażowaniem, jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalna obsługę, nietypowe atrakcje, przystępne ceny, a przede wszystkim radość swojego dziecka!